מסלולי לימודתוכנית הלימודים שלנו מבוססת על מספר עקרונות יסוד:

הקניית טכניקה רחבה וגבוהה עליה מתבססת עבודת השחקן

אנו מאמינים שצריך ללמוד מהטובים ביותר. הקנייה וביסוס של טכניקה גבוהה, פרי נסיון מקצועי עצום של מיטב המורים והיוצרים הפעילים בתחומי המשחק, הכתיבה, הבימוי, התנועה, המוסיקה, ופיתוח קול.

עשייה אינטנסיבית

הלימוד החוויתי באימפרו ייחודי מאוד. אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר ללמוד היא פשוט לעשות, והרבה. התלמידים שלנו זוכים לדגש מיוחד במערכת הלימודים על שיעורי משחק ושיטות עבודה, ונחשפים לריבוי גישות וטכניקות מטובי היוצרים והמורים.

יצירתיות, עצמאות, יוזמה ומעורבות

פיתוח היכולת היצירתית דרך חינוך לעצמאות ויוזמה של פרוייקטים אומנותיים./קולנועיים מעשיים, ועיצוב דור חדש של שחקנים, הבקיא במרכיביה הטכניים והאסתטיים של שפת הקולנוע.

ניהול קריירה

ניהול נכון של צעדיך הראשונים כשחקן. איך משתלבים בתעשייה? איך משיגים עבודה? איך להתכונן לאודישן? איך יוזמים פרוייקטים אמנותיים? איך לנהל קשר עם סוכן ? איך ליצור ולנהל הזדמנויות, כשאלה נקרות בדרכך? איך להיות שחקן יוצר ופעיל?

בניית תיק עבודות

בסיום כל מסלולי הלימוד, מקבלים הבוגרים תיק עבודות מצולם הכולל את כל הסרטים בהם שיחקו במהלך לימודיהם בסטודיו, ובנוסף די.וי.די אישי ובו מגוון רחב של סצינות חוץ ופנים ממיטב המונולוגים והסצינות של הקולנוע העולמי, שצולמו ונערכו במסגרת שיעורי המשחק השונים.

אוירה חמה וביתית חדורת מוטיבציה ואיכות ללא פשרות

אנחנו מאמינים שסטודנט למשחק צריך ללמוד באוירה תומכת ואוהדת. נטולת פשרות מבחינה מקצועית, אך אנושית, הוגנת ומכוונת. אנחנו מגדלים את התלמידים באהבה, ומטפחים את היכולות המגוונות שלהם, כדי שיאהבו את המקצוע שלהם ויאמינו בכוחם להצליח.

אנו גאים על כך שתלמידינו נשארים איתנו בקשר גם אחרי הלימודים. אנו מאמינים שחלק מהאחריות של בית ספר למשחק הוא בהכוונה נכונה אל תוך שוק העבודה. אנו מסייעים בעצה טובה, הפנייה לסוכנים, טויית קשרים מקצועיים ולפעמים בהשגת תפקידים.