סדנאות ערב: משחק מול מצלמה / אימפרו 1

אימפרו 1 היא סדנה מרוכזת ומקצועית בת ארבעה חודשים, המתמקדת בעבודת השחקן מול מצלמה, בבניית טכניקה משחקית, ובהקניית הרגלי עבודה נכונים ומשמעת מקצועית.

סדנת אימפרו 1 הקרובה תיפתח ביום רביעי, 7.8.2024 - בעוד 16 ימים

במסגרת הסדנה נחשפים התלמידים לאופי העשייה בקולנוע ובטלויזיה ע"י עבודה ותירגול שיטתי מול המצלמה של מגוון סצינות גדול ככל האפשר ממיטב הדרמה והקולנוע העולמי.

הלימוד החוויתי באימפרו ייחודי מאוד. אנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר ללמוד היא פשוט לעשות, והרבה. התלמידים שלנו צוברים שעות מסך רבות ומתרגלים ללא הרף את הקשר המיוחד - שחקן - במאי - מצלמה, תוך מתן דגש על הרגלי עבודה נכונים ונסיון מקצועי מצולם, עצום בהיקפו, עוד במהלך הסדנה.

תנאי עבודה קרובים ככל האפשר לאלה המתקיימים על סט אמיתי

לימודי משחק מול מצלמה צריכים להתקיים בתנאים דומים לסט קולנועי אמיתי, כדי שהידע שתקבלו בקורס, יוכל לשמש אתכם גם כשתצטלמו לסרט קולנוע או טלויזיה.

הלימודים מתקיימים בלופט ענק של כ-300 מ"ר המחולק לאזורי צילום שונים (מטבח, סלון, חדר שינה, חצר, שירותים, משרדים ועוד...) הפותח אפשרויות בלתי מוגבלות למשחק. מצלמה באיכות שידור מצלמת את השיעור תוך כדי תנועה ובריבוי זויות צילום. הסצינות נערכות בחדר העריכה ומוקרנות בכיתה למטרות ביקורת ולימוד.

השיעורים מתחלקים ללימוד טכניקות מתקדמות, וכן לצילום של תרגילים במשחק באמצעות מונולוגים וסצינות. כל התרגילים מצולמים ועוברים עריכה מקצועית. בשיעור שאח"כ, אנחנו מקיימים צפייה משותפת וביקורת, ומפתחים בהדרגה את מיומנויות ההופעה של השחקן.

בסיום הסדנה מקבל כל שחקן תיק עבודות על גבי די.וי.די, ובו כל הסצינות בהן השתתף במהלך הקורס. הן לצורך צפייה חוזרת והן לצורך הצגה בפני מלהקים, במאים וסוכנים עתידיים.

וככה זה נראה (הקליקו לצפיה):

משך הסדנה: כ-16 מפגשים חד שבועיים של 6 שעות אקדמיות, סך הכול 96 שעות לימוד

מספר משתתפים מקסימלי: 16

תנאי קבלה: ראיון אישי

סדנת אימפרו 1 הקרובה תיפתח ביום רביעי, 7.8.2024 - בעוד 16 ימים